Hizmetlerimiz

Özel Sipariş Gelinlik Dikimi:
Gelinlik, göz kamaştırıcı detaylar ve özel tasarımlar doğrultusunda size özel dikerek, rüya gibi bir gecede rüya gibi bir gelin olmanız için sizi hazırlamaktayız. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki gelinlik modelini bize sunmak.

Özel Sipariş Nişanlık Dikimi:
Nişanlılığın geleneksel olgusunu taşıyan nişanlık modellerimizi dünya çapında isim yapmış öncü markaların sunduğu modellerin ışığında ve siz gelin adaylarının  tarzı ve beğenisi doğrultusunda kendi fikirlerimizle birleştiriyor, rüyalarınızın nişanlık kıyafetini dikiyoruz.


Özel Sipariş Bindallı Dikimi:
Geçmişten günümüze kına gecelerinde gelinlerin vazgeçilmez giysisi olan bindalı gelinlerimizin zevkinize göre tasarlıyor ve dikiyoruz.

Özel Saç Aksesuar Tasarımı:
Mükemmel bir gelin saçı ancak mükemmel aksesuarlarla tamamlaabilir. Saç modelinizin daha güzel görünmesini istiyorsanız saçlarınıza çiçekler serpiştirebilir ya da taç, toka gibi boncuklu aksesuarlar kullanabilirsiniz. Bütün aksesuarlarımızı sizin zevkinize göre tasarlıyoruz.

El Çiçeği Tasarımı:
Gelinlerin vazgeçilmez aksesurlarından biri de el çiçeğidir. El çiçeğinizi ister gelinliğinze uygun, isterseniz de renkli çiçeklerle tasarlıyoruz.